search
REKLAMA
Znalezione w sieci

Jak mógłby wyglądać TIMOTHÉE CHALAMET jako ROBIN w THE BATMAN? Fanowska grafika

Łukasz Budnik

15 kwietnia 2020

REKLAMA

The Batman to teraz jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów superbohaterskich. W filmie Matta Reevesa zobaczymy gwiazdorską obsadę – tytułową rolę gra Robert Pattinson, a poza nim na ekranie pojawią się między innymi Zoe Kravitz, Andy Serkis, Colin Farrell i Paul Dano. Część fanów chciałaby zobaczyć w filmie jeszcze jednego aktora – jest nim Timothée Chalamet. 

Fani uważają, że Chalamet świetnie odnalazłby się w roli Dicka Graysona, który współpracuje z Batmanem jako Robin. Oczywiście nikt nie potwierdzał, że postać ta w ogóle pojawi się w filmie. Reeves zapowiadał, że The Batman nie będzie pokaże genezy zamaskowanego superbohatera, jednak skupi się na wcześniejszych latach jego działalności – może być więc za wcześnie na to, by Batman działał z kimś w duecie (może w kontynuacjach?). Tak czy inaczej, użytkownik iruzim umieścił na Instagramie grafikę z wyobrażeniem, jak Chalamet mógłby wyglądać jako Robin.

Jak podobałby wam się taki casting?

Przypomnijmy, że na tę chwilę data premiery The Batman zaplanowana jest na 25 czerwca 2021 roku. Okaże się, czy wstrzymanie prac na planie nie spowoduje jej przesunięcia. 

Zdjęcie główne: Internewscast

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA