search
REKLAMA
Znalezione w sieci

Jak mogłaby wyglądać AMBER HEARD jako Sue Storm z Fantastycznej Czwórki w filmach MARVELA? Fanowska grafika

Łukasz Budnik

8 grudnia 2020

REKLAMA

Choć w kinowym uniwersum Marvela pojawiły się już dziesiątki bohaterów znanych z komiksów, wciąż nie widzieliśmy popularnej grupy zwanej Fantastyczną Czwórką. Do tej pory powstały dwie kinowe adaptacje przygód tych superbohaterów (z czego jedna doczekała się sequela), jednak żadna z nich nie została ciepło przyjęta przez widzów i krytyków. Fani zastanawiają się, kto mógłby wcielić się w F4 w kolejnej wersji – to, że takowa powstanie w ramach MCU, zapowiadał już Kevin Feige, prezes Marvel Studios.

Do sieci trafiła fanowska grafika, której autor – apexform – zilustrował, jak mogłaby wyglądać członkini drużyny, Sue Storm, gdyby zagrała ją Amber Heard. Nazwisko aktorki kojarzy się obecnie z kontrowersjami związanymi ze sprawami sądowymi z udziałem jej i Johnny’ego Deppa – choć brytyjski sąd zadecydował, że były podstawy aby nazwać aktora żonobijcą, wielu fanów Deppa uważa, że to on był ofiarą Heard. W sieci istnieje petycja o usunięcie aktorki z produkowanego przez Warner Bros. Aquamana 2, która ma obecnie już ponad 1,5 miliona podpisów. W tej sytuacji wątpliwe jest, że Marvel postanowiłby zatrudnić aktorkę, choć gdybać oczywiście można. Poniżej rzeczona grafika, która uwydatnia jedną z mocy Sue – niewidzialność:

Fani od lat optują za tym, by rolę Sue Storm zagrała w MCU Emily Blunt – wówczas w Reeda Richardsa miałby się wcielić prawdziwy mąż aktorki, John Krasinski. Dotychczas Sue grały na wielkim ekranie Jessica Alba i Kate Mara. Kto według was byłby najlepszym wyborem?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA