search
REKLAMA
Znalezione w sieci

Jak mogła wyglądać SCARLET WITCH w kinowym uniwersum MARVELA? Grafiki koncepcyjne

Łukasz Budnik

3 stycznia 2021

REKLAMA

15 stycznia 2021 na platformie Disney+ zadebiutuje WandaVision, którego głównymi bohaterami będą Wanda Maximoff (Scarlet Witch) i Vision. Akcja serialu będzie toczyć się po wydarzeniach znanych z Avengers: Wojny bez granic oraz Avengers: Końca gry. Elizabeth Olsen oraz Paul Bettany powtórzą swoje role Wandy Maximoff i Visiona. Będą oni żyć na przedmieściach i zaczną orientować się, że nie wszystko jest takie, jak mogłoby się wydawać. 

Zarówno Wanda, jak i Vision po raz pierwszy pojawili się w MCU w Avengers: Czasie Ultrona z 2015 roku (nie licząc cameo Wandy w scenie po napisach z Kapitana Ameryki: Zimowego żołnierza). Pracujący dla Marvela grafik Andy Park podzielił się w ostatnim czasie kilkoma wstępnymi projektami postaci Scarlet Witch. Sprawdźcie, jak mogła wyglądać bohaterka Elizabeth Olsen:

WandaVision ma według najnowszych doniesień składać się z ośmiu odcinków, choć nie zostało to jeszcze oficjalnie potwierdzone przez Marvela i Disneya.

Jesteście zainteresowani serialami Marvela i Disneya?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA