search
REKLAMA
Znalezione w sieci

Fani odtworzyli zwiastun TOP GUN: MAVERICK za pomocą LEGO. TOM CRUISE reaguje

Łukasz Budnik

23 marca 2021

REKLAMA

Na 2 lipca  zaplanowana jest światowa premiera filmu Top Gun: Maverick, kontynuacji przeboju z 1986 roku. W głównej roli ponownie zobaczymy Toma Cruise’a, a reżyserem widowiska jest Joseph Kosinski.

Akcja sequela osadzona jest 34 lata po pierwowzorze. Maverick jest instruktorem we wspomnianej szkole, a jednym z jego uczniów jest syn Goose’a. W obsadzie znaleźli się  Tom Cruise, Jennifer Connelly, Glen Powell, Jon Hamm, Ed Harris i Miles Teller. Ten ostatni wciela się w Bradleya “Roostera” Bradshawa, syna Goose’a z części pierwszej. Według Kosinskiego, relacja między Roosterem i Maverickiem będzie emocjonalnym rdzeniem filmu. Kosinski mówił też, że chciałby dalej zagłębić wątek Mavericka oraz Icemana, w którego wcielał się Val Kilmer.

Tymczasem do sieci trafił zwiastun Top Gun: Maverick z udziałem… klocków LEGO. Animator działający pod pseudonimem Onbeatman pracował wraz ze swoim zespołem przez 5 miesięcy. Efekt finalny składa się z 3240 klatek i możecie obejrzeć go poniżej.

Wideo nie umknęło uwadze samego Cruise’a, który udostępnił je na swoim Twitterze i dodał, że efekt jest niesamowity, a twórcy wykonali świetną pracę.

Tom Cruise jest pewny, że Top Gun: Maverick będzie jedyny w swoim rodzaju. Wtóruje mu producent Bruckheimer, który opowiedział, że Cruise zadbał o to, by tym razem aktorzy rzeczywiście znaleźli się w odrzutowcach – podczas realizacji części pierwszej okazywało się, że niektórzy źle znoszą powietrzne akrobacje.

Czekacie na nowego Top Guna?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA