search
REKLAMA
Znalezione w sieci

DEADPOOL zabija bohaterów uniwersum MARVELA na fanowskim plakacie

Łukasz Budnik

13 stycznia 2021

REKLAMA

Kilka dni temu Kevin Feige potwierdził, że Deadpool zawita do uniwersum Marvela. Kolejna odsłona przygód bohatera granego przez Ryana Reynoldsa ma mieć – podobnie jak poprzednie dwie – kategorię R, a jej realizacja ruszy zapewne około 2022 roku; w tym momencie powstaje scenariusz.

Nie wiadomo jeszcze, na czym skupi się fabuła filmu ani czy Deadpool będzie mieć jakąkolwiek interakcję z superbohaterami funkcjonującymi już w uniwersum (choć biorąc pod uwagę specyfikę tej postaci, można się zapewne tego spodziewać). Swój pomysł na film przedstawił grafik posługujący się pseudonimem spdrmnkyxxiii – według niego dobrym pomysłem byłaby realizacja Deadpool Kills the MCU, w którym tytułowy najemnik przyczyniłby się do zamordowania słynnych bohaterów uniwersum. Ilustrator przygotował na tę okoliczność wizualizację plakatu.

Oczywiście trzeba wziąć pod uwagę, że Iron Man czy Kapitan Ameryka już teraz nie są częścią MCU, być może jednak w takim wypadku twórcy skusiliby się na użycie CGI lub cyfrowo dodali Deadpoola do już istniejących scen (podobnie jak zrobiono to w scenie podczas napisów w Deadpoolu 2, gdzie bohater Reynoldsa pojawił się we fragmencie z X-Men Geneza: Wolverine).

Czekacie na występ Deadpool w MCU?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA