search
REKLAMA
Znalezione w sieci

DARTH VADER na kolejnym fanowskim plakacie serialu o OBI-WANIE KENOBIM

Łukasz Budnik

16 grudnia 2020

REKLAMA

Gdy ogłoszono nadchodzące nowe produkcje ze świata Gwiezdnych wojen (więcej tutaj), przekazano także ciekawe wieści związane z serialem o Obi-Wanem Kenobim –  dowiedzieliśmy się bowiem, że oprócz Ewana McGregora powróci w nim Hayden Christensen, który ponownie wcieli się w rolę Dartha Vadera. 

Akcja Obi-Wana Kenobiego zostanie osadzona 10 lat po wydarzeniach z Zemsty Sithów, a więc 9 lat przed Nową nadzieją. Przed wydarzeniami z serialu Vader i Kenobi widzieli się po raz ostatni na planecie Mustafar, gdzie walczyli ze sobą na śmierć i życie. Kathleen Kennedy zasiadająca na czele Lucasfilm stwierdziła, że czeka nas “rewanż” stulecia. Powrót do roli skomentował sam Christensen, który entuzjastycznie odniósł się do ponownego spotkania z Ewanem McGregorem i współpracy z reżyserką serialu – Deborah Chow. Z kolei McGregor stwierdził, że ponowna współpraca z Christensenem to najpiękniejsze, co wynikło z jego powrotu do roli.

Tymczasem popularny grafik BossLogic przygotował kolejny fanowski plakat serialu, jak również ilustrację nim zainspirowaną:

Czekacie na serial o Kenobim?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA