search
REKLAMA
Znalezione w sieci

Czy LENA HEADEY zagra ukochaną WALKIRII w THOR: LOVE AND THUNDER? Nowe plotki

Łukasz Budnik

19 marca 2021

headey thor
REKLAMA

Na 6 maja 2022 roku zaplanowana jest premiera filmu Thor: Love and Thunder, kolejnej odsłony kinowego uniwersum Marvela i czwartej części serii o Thorze. Za kamerą stoi Taika Waititi, a w roli tytułowej znów zobaczymy Chrisa Hemswortha. Trwają już prace na planie w Australii.

Jak wiemy z oficjalnych przekazów, oprócz Hemswortha w kolejnym Thorze na pewno wystąpią Chris Pratt, Tessa Thompson, Natalie Portman i odtwórcy ról pozostałych Strażników Galaktyki (m.in. Karen Gillan i Dave Bautista). Złoczyńcę zagra z kolei Christian Bale – wcieli się w postać zwaną Gorr the God Butcher, z misją zabicia każdego boga. Już w 2019 roku ogłoszono, że grana przez Portman Jane Foster sama zostanie Thorem – jej wątek zostanie oparty na serii “Mighty Thor”, w której Jane zmagała się z rakiem. Z kolei Walkiria grana przez Tessę Thompson ma “poszukiwać swojej królowej”. Nowe plotki, które pojawiły się na Reddicie, wskazują na to, że ukochaną bohaterki ma zagrać Lena Headey, znana doskonale choćby fanom 300 oraz Gry o tron.

Na Twitterze już w lutym pojawiły się spekulacje, że Headey dołączyła do obsady filmu. Porównano zdjęcia aktorki oraz Jaimie Alexander, która powróci do roli Lady Sif – wywnioskowano, że aktorki przebywają w tym samym hotelu:

Headey nie była jednak widziana na żadnym zdjęciu z planu, a ostatnio – jak wynika z jej Instagrama – była już w Los Angeles, zatem jeśli pojawiła się na planie widowiska Waititiego, to prawdopodobnie już go opuściła.

Jeśli Headey faktycznie wystąpi w filmie, będzie kolejną aktorką z Gry o tron, która dołączyła do MCU – widzieliśmy w nim już Petera Dinklage’a, a w Eternals zagrają Kit Harington i Richard Madden. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA