search
REKLAMA
Znalezione w sieci

COURTENEY COX udowadnia fanom, że jest jak Monica z serialu PRZYJACIELE

Łukasz Budnik

18 kwietnia 2021

REKLAMA

W ostatnich dniach znów głośno o serialu Przyjaciele. Po pierwsze, cały serial znalazł się w bibliotece HBO Go, więc znów jest legalnie dostępny w Polsce, a po drugie – nakręcono już specjalny program, w którym spotkała się ze sobą cała główna obsada sitcomu.

Przypomnijmy, że Friends: The Reunion nie będzie kontynuacją losów bohaterów, lecz rozmową obsady o doświadczeniach z realizacji serialu i ich postaciach. Cała szóstka tytułowych przyjaciół to barwne osobowości z charakterystycznymi cechami – przykładowo, Monica Geller grana przez Courteney Cox była ogromną pedantką i uwielbiała mieć nad wszystkim kontrolę. Ostatnio nawiązała do tego sama aktorka, udostępniając w mediach społecznościowych krótkie nagranie zatytułowane “Powiedz mi, że jesteś Moniką, bez mówienia mi, że jesteś Moniką”. Pokazuje w nim, że jeśli chodzi o organizację i porządek w domu, nie różni się wiele od swojej bohaterki. Aktorka przy okazji używa słynnego powiedzonka Moniki. Filmik zobaczycie poniżej:

To nie pierwszy raz, gdy Cox odwołuje się w swoich mediach społecznościowych do przyjaciół – aktorka nawiązywała także choćby do słynnej sceny, w której Monica ma na głowie indyka w odcinku opowiadającym o Święcie Dziękczynienia.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA