search
REKLAMA
Znalezione w sieci

Chłopiec słynny ze swoich kostiumów kultowych postaci filmowych tym razem jako BATMAN ROBERTA PATTINSONA

Weronika Lipińska

5 listopada 2020

REKLAMA

Ten sam chłopiec, który niedawno zrobił w Disneylandzie furorę jako mały Mando powrócił w nowym wcieleniu. Tym razem na koncie Logana Wintera Dominica na Instagramie pojawiły się zdjęcia i nagrania chłopca jako miniaturowej wersja Mrocznego Rycerza.

Pomimo odwołania większych imprez Halloweenowych, jak również wszelkich Comic Conów, niektórzy wciąż byli w stanie znaleźć w przebierankach trochę radości. Mały fan z pomocą taty znakomicie odwzorował Batmana w wersji Roberta Pattinsona. Ojciec Logana zapewnia chłopcu możliwość zabawy kostiumami, których nie powstydziłby się niejeden dorosły, czy nawet sam Pattinson. W styczniu chłopca zauważono w Disneylandzie w świetnym kostiumie Mandaloriana. Nagranie spotkania chłopca z przebranym za Kylo Rena pracownikiem parku rozrywki błyskawicznie rozeszło się po Internecie, a przebrania chłopca od tamtej pory robią coraz większe wrażenie.

W kostiumie Batmana Logan jest miniaturową wersją Mrocznego Rycerza w wersji Roberta Pattinsona z nachodzącego filmu Matta Reevesa. Zarówno poziom dopracowania detali, jak i zaangażowanie chłopca robią ogromne wrażenie. Jak na dziecko przystało, Logan z wejściem w rolę nie ma najmniejszego problemu, co widać na  nagraniach, jak mały Batman krąży po ulicy lub podziemnym parkingu wyraźnie szukając zbira do przywołania do porządku.

Nie wiadomo, ile zajęło wykonanie kostiumu, jednak widać, że włożono w niego bardzo dużo pracy. Wchodząc na Instagrama chłopca można przejrzeć całą galerię fantastycznych przebrań, nie tylko jego, ale też taty.

Premiera The Batman Matta Reevesa jest zaplanowana na marzec 2022 roku.

 

Weronika Lipińska

Weronika Lipińska

REKLAMA