search
REKLAMA
Znalezione w sieci

BRUCE WILLIS ponownie jako JOHN MCCLANE – tym razem w reklamie

Łukasz Budnik

19 października 2020

REKLAMA

Od premiery ostatniej Szklanej pułapki minęło w tym roku 7 lat i na tę chwilę nie zapowiada się, by kolejna odsłona miała prędko trafić na ekrany (o ile w ogóle). Były plany na to, by część szósta funkcjonowała jednocześnie jako kontynuacja oraz prequel, teraz jednak nie wiadomo, czy zostaną one zrealizowane. Nie oznacza to, że Bruce Willis na zawsze pożegnał się z kultową rolą Johna McClane’a.

Aktor pojawił się w reklamie akumulatorów DieHard. Wypełniony akcją spot nawiązuje m.in. do słynnej sceny czołgania się przez wentylację z pierwszej części serii. Poza Willisem, w reklamie pojawia się także m.in. De’voreaux White jako Argyle, który – podobnie jak w pierwowzorze – prowadzi limuzynę. Spot zobaczycie poniżej:

Chcielibyście obejrzeć kolejną część Szklanej pułapki, czy wolelibyście, aby seria była już zakończona? Ostatnia, piąta odsłona została niemal całkowicie zmiażdżona przez krytyków i nie przypadła do gustu także widzom. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA