search
REKLAMA
Znalezione w sieci

Benedict Cumberbatch odwiedza sklep z komiksami podczas zdjęć do DOKTORA STRANGE’A. Niepublikowane wcześniej nagranie

Łukasz Budnik

29 lipca 2020

REKLAMA

Od czasu realizacji pierwszej części Doktora Strange’a, twórcy opowiadali o pewnej anegdotce – podczas kręcenia scen w Nowym Jorku, Benedict Cumberbatch odwiedził pobliski sklep z komiksami w stroju swojego bohatera. Sam aktor żartował, że zapowiedział właścicielowi swoją dostępność, jeśli film nie wypali. Od niedawna możemy obejrzeć, jak przebiegało wspomniane spotkanie.

Reżyser Doktora Strange’a, Scott Derrickson, udostępnił na Twitterze nagranie na którym możemy zaobserwować przebieg wizyty Cumberbatcha w sklepie, jak również reakcję fanów. Trwający niecały dwie minuty zapis obejrzycie poniżej:

Derrickson nie powróci jako reżyser sequela – zastąpi go Sam Raimi, który przed laty stworzył już trylogię o Spider-Manie. Oprócz Cumberbatcha, w kontynuacji zobaczymy też Elizabeth Olsen jako Scarlet Witch. Film, zatytułowany Doctor Strange in the Multiverse of Madness, ma trafić na ekrany w marcu 2022 roku. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA