search
REKLAMA
Znalezione w sieci

Alternatywna scena śmierci Czarnej Wdowy z AVENGERS: KOŃCA GRY do obejrzenia online

Łukasz Budnik

10 kwietnia 2020

REKLAMA

W jednej ze scen z Avengers: Końca gry, grana przez Scarlett Johansson Czarna Wdowa poświęca się na planecie Vormir, aby umożliwić Hawkeye’owi zdobycie Kamienia Duszy, a w efekcie pomóc przywrócić do życia zmarłych w wyniku pstryknięcia Thanosa. W ostatecznej wersji filmu Wdowa i Hawkeye walczą ze sobą o to, które z nich ma oddać swoje życie. Nie była to jednak jedyna opcja, jaką rozważali twórcy.

Na Twitterze udostępniona została alternatywna wersja tej sceny, w większym stopniu wypełniona akcją – bohaterowie mierzą się w niej z armią Thanosa, a Wdowa rzuca się ze skarpy gdy widzi samego antagonistę maszerującego na Hawkeye’a (wcześniej zostaje ranna). Scena ta krążyła już po sieci w słabszej jakości (została pokazana na Disney+), teraz możemy obejrzeć ją jak należy:

Co ciekawe, twórcy wstępnie planowali uśmiercić w tym fragmencie Hawkeye’a, uznali jednak, że nie chcą odbierać Nataszy możliwości poświęcenia się dla dobra ogółu.

Czarną Wdowę będziemy w tym roku oglądać w solowym filmie o tej postaci, którego fabuła będzie mieć miejsce po wydarzeniach z Kapitana Ameryki: Wojny bohaterów. Premiera widowiska została przesunięta na listopad.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA