search
REKLAMA
Znalezione w sieci

AHSOKA TANO kontra DARTH VADER na fanowskiej grafice ze STAR WARS

Łukasz Budnik

9 grudnia 2020

REKLAMA

Choć od pojawienia się Ahsoki Tano w The Mandalorian minęły już prawie dwa tygodnie, fani Star Wars wciąż dyskutują na jej temat. Grana w serialu przez Rosario Dawson bohaterka znana jest widzom już od 2008 roku, jednak dotychczas pojawiała się jedynie w animowanych produkcjach opowiadających o Wojnach Klonów oraz czasie panowania Imperium (Wojny Klonów oraz Rebelianci). 

Nim Anakin Skywalker zszedł na Ciemną Stronę Mocy, to właśnie Ahsoka była jego uczennicą, co pokazywały właśnie Wojny klonów. Młoda Jedi była przekonana, że Skywalker zginął wraz z innymi przedstawicielami Zakonu w ramach rozkazu 66 (wydarzenia z Zemsty Sithów) i dopiero po czasie uświadomiła sobie, że jej dawny mistrz to teraz budzący postrach w galaktyce Darth Vader, a w jednym z odcinków Rebeliantów stoczyła z nim nawet pojedynek. Ahsoka nawiązała do Anakina w odcinku The Mandalorian z jej udziałem, gdy tłumaczyła, dlaczego nie chce uczyć Grogu (Baby Yody) – czuła w dziecku przywiązanie i strach, cechy, które ostatecznie zgubiły Skywalkera.

Popularny grafik posługujący się pseudonimem ultraraw26 stworzył ilustrację, na której przedstawił Ahsokę w pojedynku z Vaderem (oczywiście wersje aktorskie), oraz bohaterkę w towarzystwie Anakina – dzięki temu możemy wyobrazić sobie, jak wyglądałyby te postaci razem w filmie lub serialu.

Chcielibyście zobaczyć aktorski serial o Anakinie i Ahsoce?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA