Urwany film #19 – Django | FILM.ORG.PL

Urwany film #19 – Django
18.01.2013


Patataj, patataj, pif paf! Dziś rozmawiamy o „Django Unchained” (albo po polsku: „Django”)!
Wciąż nagrywamy przed publicznością! Lajkujcie, udostępniajcie, subskrybujcie i miłej zabawy! ;)
Czy publiczność jest żywa czy prawdziwa? Czy Samuel L. Jackson to buc? Czy Leo DiCaprio jest w tym filmie gruby? Czy pijemy dziś coś zdrowego? Czy Kałużyński i Raczek mieli takie momenty? I… Janek na Ciebie patrzy, kiedy Kuba mówi. Tak.

 

Urwany film

"Urwany Film" - wielokrotnie nagradzany na festiwalach program/vlog/wideorecenzja (KlocuchTM)/reportaż/audiobook/podcast Janka i Kuby. Jeżeli autorów będzie stać na piwo i kino (albo DVD czy kasety wideo, VHS) to będzie pojawiał się co tydzień z czasem, siłą rzeczy, zyskując na jakości. :) Tematyka, do której piją to kino, film, kinematografia, telewizja, wideo, nawet video, VHS, kasety, CD, DVD i BluRej. I kamery z mikrofonem.


  • Ma-Ma

    Żywą publicznością, prawdziwą publicznością? Janek czasami mówi jakieś dziwne rzeczy, jak emigrant. Mimo tych „drobnostek” (czyżby?) dobrze rozłożony film przez recenzentów , najciekawsze w Django jest to, o czym wspomina Kuba, choć nie wiem, co to jest modżo bodżo :D:D. Ten film właśnie jest dobrze osadzony w literackiej i historiozoficznej „ciemnocie”.

  • Pati

    Ja niestety usnęłam w połowie filmu. :/


Przeczytaj jeszczePoprzedni tekst

Django

Następny tekst

Kim jest Django?OSTATNIE KOMENTARZE NA STRONIE