search
REKLAMA
Quiz

QUIZ. Sprawdź, jak dobrze znasz współczesne thrillery i wygraj dostęp do filmu “Sekret Madeleine Collins”

Na ile znajome są wam współczesne thrillery?

Janek Brzozowski

16 października 2022

sekret madeleine collins
REKLAMA

W serwisie Rakuten TV można oglądać Sekret Madeleine Collins,  intrygujący i inteligentnie skonstruowany thriller psychologiczny, idealny, jeśli macie niedosyt po Wielkich kłamstewkach. Z tej okazji wraz z Best Film zapraszamy was do wzięcia udziału w konkursie, w którym możecie wygrać kody na obejrzenie tego filmu.

Waszym zadaniem jest odpowiedzenie na pytanie dotyczące współczesnych thrillerów. Wygrywają te osoby, które jak najszybciej udzielą jak najwięcej poprawnych odpowiedzi. Link do filmu znajdziecie pod obrazkiem:

SMC kwadrat VOD Rakuten QUIZ

Poniżej quiz:

Zapraszamy także na fanpage Rakuten TV oraz Best Film:

Facebook Rakuten TV

Facebook Best Film

 

Janek Brzozowski

Janek Brzozowski

Student poznańskiego filmoznawstwa. Licencjat poświęcił "Pogardzie" Godarda, "Nocy amerykańskiej" Truffaut oraz skomplikowanej relacji, łączącej obu twórców. Permanentnie niewyspany, bo nocami chłonie na zmianę westerny i kino nowej przygody. Wielki fan umiejętności aktorskich Jamesa Deana i Jimmy'ego Stewarta oraz urody Ryana Goslinga i Elle Fanning. Poza dziesiątą muzą interesuje go również literatura amerykańska oraz francuska, a także piłka nożna (od 2006 roku jest oddanym kibicem FC Barcelony). Laureat 13. edycji konkursu "Krytyk Pisze". Żałuje w życiu tylko jednego: że nie jest kimś innym. E-mail kontaktowy: jan.brzozowski@protonmail.com

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA