search
REKLAMA
Quiz

QUIZ. Sprawdź, jak dobrze znasz współczesne thrillery i wygraj dostęp do filmu “Sekret Madeleine Collins”

Na ile znajome są wam współczesne thrillery?

Janek Brzozowski

16 października 2022

REKLAMA

W serwisie Rakuten TV można oglądać Sekret Madeleine Collins,  intrygujący i inteligentnie skonstruowany thriller psychologiczny, idealny, jeśli macie niedosyt po Wielkich kłamstewkach. Z tej okazji wraz z Best Film zapraszamy was do wzięcia udziału w konkursie, w którym możecie wygrać kody na obejrzenie tego filmu.

Waszym zadaniem jest odpowiedzenie na pytanie dotyczące współczesnych thrillerów. Wygrywają te osoby, które jak najszybciej udzielą jak najwięcej poprawnych odpowiedzi. Link do filmu znajdziecie pod obrazkiem:

Poniżej quiz:

Zapraszamy także na fanpage Rakuten TV oraz Best Film:

Facebook Rakuten TV

Facebook Best Film

 

Janek Brzozowski

Janek Brzozowski

Absolwent poznańskiego filmoznawstwa, swoją pracę magisterską poświęcił zagadnieniu etyki krytyka filmowego. Permanentnie niewyspany, bo nocami chłonie na zmianę westerny i kino nowej przygody. Poza dziesiątą muzą interesuje go również literatura amerykańska oraz francuska, a także piłka nożna - od 2006 roku jest oddanym kibicem FC Barcelony (ze wszystkich tej decyzji konsekwencjami). Od 2017 roku jest redaktorem portalu film.org.pl, jego teksty znaleźć można również na łamach miesięcznika "Kino" oraz internetowego czasopisma Nowy Napis Co Tydzień. Laureat 13. edycji konkursu Krytyk Pisze. Podobnie jak Woody Allen, żałuje w życiu tylko jednego: że nie jest kimś innym. E-mail kontaktowy: jan.brzozowski@protonmail.com

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA