search
REKLAMA
News

Zoë Kravitz jako CATWOMAN na nowym zdjęciu z THE BATMAN

“The Batman” zadebiutuje 4 marca 2022 roku.

Łukasz Budnik

16 października 2021

zoe kravitz batma
REKLAMA

Na 4 marca 2022 roku zaplanowana jest premiera The Batman Matta Reevesa. W tytułowej roli zobaczymy Roberta Pattinsona, a antagonistę – Riddlera – gra Paul Dano. Poza nimi, w obsadzie są jeszcze Jeffrey Wright, Peter Sarsgaard, Andy Serkis oraz Zoë Kravitz. Ta ostatnia wciela się w Catwoman. Przed dzisiejszą premierą zwiastuna filmu, do sieci trafiło oficjalne zdjęcie przedstawiające bohaterkę.

Kravitz w zeszłym roku wypowiadała się na temat swojej Seliny Kyle. Mówiła wówczas:

Selina Kyle reprezentuje naprawdę dużą siłę kobiecości i ekscytuje mnie zagłębienie się w ten aspekt. Myślę, że kobiecość wyraża moc, inną niż ta mężczyzn. To bardzo interesujące w kontekście Batmana i Kobiety-Kot. Batman jest przedstawicielem męskiej siły, a Kobieta-Kot żeńskiej, nieco bardzo skomplikowanej i delikatniejszej. Podoba mi się idea, że można jednocześnie być delikatnym, potężnym i bardzo niebezpiecznym.

catwoman

Według doniesień, Kravitz podczas castingów pokonała m.in. Zazie Beetz i Eizę Gonzalez.

Kilka dni temu pokazano też inne zdjęcie zapowiadające zwiastun:

batman trailer

Widzowie, którzy mieli już okazję zobaczyć fragmenty The Batman, podkreślali, że film Reevesa jest klimatem zbliżony do horroru i nie stroni od przemocy. Trailer widowiska zostanie pokazany podczas wydarzenia DC FanDome, które rozpocznie się dziś o 19:00 polskiego czasu i potrwa około 4h. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA