search
REKLAMA
News

Zobaczcie nowy zwiastun THE SUICIDE SQUAD Jamesa Gunna

Łukasz Budnik

26 marca 2021

suicide squad glowne e1616773428577
REKLAMA

Po tym, jak do sieci trafiły plakaty Legionu samobójców: The Suicide Squad Jamesa Gunna, przyszedł czas na zapowiedziany zwiastun. 

Przypomnijmy, że film Gunna to quasi-sequel kiepsko przyjętej produkcji z 2016 (nie jest to ani do końca kontynuacja, ani reboot). W filmie występują m.in. Margot Robbie, Nathan Fillion, Joel Kinnaman, Jai Courtney, Michael Rooker, Pom Klementieff, Jennifer Holland, Idris Elba i Sean Gunn. Postaci takie, jak  Bloodsport, Peacemaker, Kapitan Boomerang, Ratcatcher 2, Savant, King Shark, Blackguard, Javelin i Harley Quinn dołączą do drużyny Task Force X i wylądują na wyspie, na której będą musieli zniszczyć nazistowskie więzienie i laboratorium, gdzie przeprowadzano eksperymenty. Towarzyszyć im będzie Rick Flag. Z wypowiedzi aktorów oraz samego Gunna, który jest także autorem scenariusza, wynika, że twórca dostał przy tworzeniu mnóstwo swobody i mógł wprowadzić w życie swoje szalone pomysły.

Zwiastun zobaczycie poniżej.

Premiera widowiska zaplanowana jest na 6 sierpnia.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA