search
REKLAMA
News

Zobaczcie nowy zwiastun filmu FANTASTYCZNE ZWIERZĘTA: TAJEMNICE DUMBLEDORE’A

Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a zadebiutują 15 kwietnia 2022 roku.

Łukasz Budnik

28 lutego 2022

fantastyczne zwierzęta
REKLAMA

Zbliża się premiera trzeciej części serii Fantastyczne zwierzęta – jej realizacja opóźniła się ze względu na pandemię oraz problemy Johnny’ego Deppa, który w ich następstwie został poproszony przez studio o opuszczenie projektu i zastąpiony Madsem Mikkelsenem. Dziś studio Warner Bros. pokazało nowy zwiastun widowiska.

Trzeci film z serii będzie się nazywać Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a. W roli głównej powraca Eddie Redmayne, który znów wciela się w Newta Scamandera. Poza nim i Mikkelsenem na ekranie zobaczymy między innymi Jude’a Lawa, który powtórzy rolę Dumbledore’a, oraz Katherine Waterstone, Ezrę Millera i Dana Foglera. Reżyserią znów zajął się David Yates, a scenariusz napisali J.K. Rowling oraz Steve Kloves. Tajemnice Dumbledore’a to trzeci z pięciu zaplanowanych filmów z serii. Opis filmu brzmi:

Profesor Albus Dumbledore (Jude Law) wie, że potężny i zły czarodziej Gellert Grindelwald (Mads Mikkelsen) zamierza zawładnąć światem czarodziejów. Nie mogąc powstrzymać go w pojedynkę, powierza to zadanie magizoologowi Newtowi Skamanderowi (Eddie Redmayne). Staje on na czele nieustraszonej drużyny, złożonej z czarodziejów, czarodziejek i jednego dzielnego mugolskiego piekarza. W niebezpiecznej misji natkną się oni na znane już i nowe zwierzęta oraz staną do walki z coraz liczniejszymi zastępami zwolenników Grindelwalda. Ale jak długo Dumbledore będzie trzymał się z boku, skoro stawka jest tak wielka?

plakat fantastyczne zwierzęta

Film zadebiutuje 15 kwietnia 2022 roku.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA