search
REKLAMA
News

Zobaczcie nowy plakat filmu DZIEWCZYNY Z DUBAJU®

Premierę filmu “Dziewczyny z Dubaju” zaplanowano na 26 listopada.

Łukasz Budnik

13 października 2021

REKLAMA

26 listopada do kin ma trafić film Dziewczyny z Dubaju wyreżyserowany przez Marię Sadowską, która ma na koncie m.in. Sztukę kochania. Historię Michaliny Wisłockiej. Kilka dni temu zadebiutował pierwszy zwiastun filmu, a dziś udostępniono także plakat.

W opisie od dystrybutora czytamy, że Dziewczyny z Dubaju zdemaskują hipokryzję polskiego show biznesu i ujawnią całą prawdę na temat tzw. „afery dubajskiej”, w którą zamieszane były zarówno celebrytki i modelki, jak również wiele znanych postaci ze świata polityki, biznesu, czy sportu.

Bohaterką filmu jest Emi, młoda ambitna dziewczyna, która od lat marzy o wielkim świecie. Przy pierwszej okazji wskakuje w jego tryby i staje się ekskluzywną damą do towarzystwa. Wkrótce to ona na zaproszenie arabskich szejków zaczyna werbować polskie miss, celebrytki, gwiazdy ekranu i modelki. Świat luksusów pokaże jednak także swoją mroczną stronę.

Przypomnijmy, że z filmem wiążą się ostatnio pewne kontrowersje – Rabczewska i Sadowska miały nie zostać dopuszczone do dalszych prac postprodukcyjnych. Według Emila Stępnia film jest już w 100% ukończony, czemu zaprzecza Doda w swoich mediach społecznościowych. Do sprawy odniósł się na Facebooku także Piotr Krysiak, autor książki, na podstawie której nakręcono film. Rabczewska zapowiedziała dziś, że nie pojawi się na premierze filmu.

Na ekranie zobaczymy m.in.: Paulinę Gałązkę, Katarzynę Figurę, Jana Englerta, Beatę Ścibak-Englert, Katarzynę Sawczuk, Olgę Kalicką, Annę Karczmarczyk i Józefa Pawłowskiego. W obsadzie pojawiły się także zagraniczne gwiazdy: Giulio Berutti, Iacopo Ricciotti, Andrea Preti oraz Luca Molinari.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA