search
REKLAMA
News

Znamy reżysera i scenarzystów nowego CZŁOWIEKA Z BLIZNĄ

Łukasz Budnik

15 maja 2020

REKLAMA

Do nowej wersji Człowieka z blizną przymierzano się już kilkakrotnie. Poczynając od 2011 roku, z projektem związani byli David Ayer, David Yates, Pablo Larraín i Antoine Fuqua, ostatecznie jednak realizacja rebootu nie doszła do skutku. Temat powrócił po raz kolejny – “Deadline” poinformowało, że reżyserii podejmie się Luca Guadagnino, który ma na koncie Tamte dni, tamte noce oraz Suspirię

Scenariusz nowej wersji napisali  Joel Coen oraz Ethan Coen, pracując na bazie poprzednich wersji skryptu. Nowy Człowiek z blizną będzie trzecią wersją tej historii. Pierwszy film został nakręcony w 1932 roku, a jego akcja działa się w Chicago. Z kolei słynne dzieło Briana DePalmy z Alem Pacino i Michelle Pfeiffer osadzono w Miami. Fabuła nadchodzącego rebootu ma toczyć się w Los Angeles. Nie ma jeszcze żadnych wieści na temat tego, kto zagra główne role.

Przypomnijmy, że Guadagnino potwierdził niedawno także prace nad sequelem Tamtych dni, tamtych nocy. Nie wiadomo, kiedy w praktyce ruszy produkcja jego nadchodzących filmów i który z nich zobaczymy najpierw. Pozostaje czekać na dalsze wieści.

Chcecie zobaczyć nową wersję Człowieka z blizną?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA