search
REKLAMA
News

ZENDAYA i JOHN DAVID WASHINGTON na nowych zdjęciach z MALCOLM I MARIE

Łukasz Budnik

8 stycznia 2021

REKLAMA

5 lutego na platformie Netflix zadebiutuje film Malcolm i Marie w reżyserii Sama Levinsona, twórcy serialu Euforia. Tytułowe role w filmie grają Zendaya i John David Washington. Do sieci trafiły nowe fotki promocyjne.

Malcolm i Marie powstało na przełomie czerwca i lipca, a realizacja odbyła się w reżimie sanitarnym – cała ekipa podlegała kwarantannie podczas zdjęć, jak również przed ich rozpoczęciem i po zakończeniu. Twórcy pracowali na terenie prywatnej posiadłości. Film został nakręcony na taśmie 35 mm i zostanie pokazany w czerni i bieli, a jego scenariusz Levinson napisał ponoć w zaledwie sześć dni.

Przedstawiony przez “Deadline” zarys fabuły brzmi:

Filmowiec (Washington) wraca do domu ze swoją dziewczyną (Zendaya) po premierze filmu, który według niego z pewnością będzie sukcesem komercyjnym i artystycznym. Wieczór przybiera nieoczekiwany obrót, gdy na jaw zaczynają wychodzić informacje na temat ich związków, wystawiając na próbę siłę ich miłości.

Poniżej zarówno nowe, jak i udostępniane wcześniej zdjęcia promocyjne:

Czekacie na ten film?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA