search
REKLAMA
News

“Zapie*dalamy”. Udostępniono zwiastun filmu DEADPOOL & WOLVERINE z polskim dubbingiem

Deadpool & Wolverine zadebiutuje 26 lipca 2024 roku.

Łukasz Budnik

19 czerwca 2024

REKLAMA

Trwa oczekiwanie na premierę kolejnego filmu z serii Deadpool. W głównych rolach zobaczymy Ryana Reynoldsa i Hugh Jackmana, a na drugim planie kilkoro bohaterów dwóch poprzednich części serii, powstałych jeszcze dla studia Fox. Polski oddział Disneya opublikował zwiastun z dubbingiem.

W zapowiedzi słyszymy, że głosu Deadpoolowi użycza Maciej Stuhr (do tej pory bohater przemawiał w polskiej wersji głosem Michała Zielińskiego. Pełna lista obsady nie została jeszcze udostępniona – zaktualizujemy ten news, gdy się to zmieni.

Deadpool & Wolverine jest w tym roku jedyną filmową premierą MCU, które ostatnio przeżywa gorszy okres i mierzy się nie tylko ze słabszymi zarobkami, lecz także znacznie chłodniejszym przyjęciem ze strony widzów i krytyków. Na temat filmu tak wypowiadał się reżyser, Shawn Levy:

Każdego dnia czułem się zaszczycony, bo mówimy o dwóch wielkich gwiazdach w ich ikonicznych rolach. Praca nad tym filmem dała mi możliwości. To trzeci film o Deadpoolu, ale to nie “Deadpool 3”. To coś innego, właśnie “Deadpool i Wolverine”. Nie próbowaliśmy kopiować pierwszych dwóch filmów. Są super, ale tym razem to przygoda dwóch postaci.

Deadpool & Wolverine zadebiutuje 26 lipca 2024 roku. W filmie występują jeszcze m.in.  Emma Corrin, Morena Baccarin, Rob Delaney, Leslie Uggams, Karan Soni oraz Matthew Macfadyen. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA