search
REKLAMA
News

Zadebiutował zwiastun filmu BLUE BEETLE, nowego widowiska DC

“Blue Beetle” zadebiutuje w sierpniu.

Łukasz Budnik

3 kwietnia 2023

REKLAMA

W 2021 roku do sieci trafiła informacja, że reżyser Angel Manuel Soto (Królowie Charm City) stworzy dla DC Films produkcję Blue Beetle, pierwszy film głównego nurtu stawiający w centrum superbohatera pochodzenia latynoskiego. Dziś do sieci trafił pierwszy zwiastun produkcji.

Komiksowy Jaimie Reyes zadebiutował w 2006 roku jako trzecia postać o tym pseudonimie. Blue Beetle czerpie swoje nadludzkie moce z wypełnionej pozaziemską technologią zbroi, za którą odpowiada kosmiczny skarabeusz. Reyes był członkiem Teen Titans i Ligi Sprawiedliwości. W filmie Reyes (w którego wcielił się Xolo Maridueña) po powrocie z college’u natknie się na urządzenie zwane “The Scarab”, dzięki któremu otrzyma “niesamowite i nieprzewidywalne moce”. W obsadzie filmu jest też m.in. Susan Sarandon. Za scenariusz odpowiada Gareth Dunnet Alcocer.

Zwiastun zobaczycie poniżej:

Premiera filmu zaplanowana została na 18 sierpnia.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA