search
REKLAMA
News

Zadebiutował zwiastun drugiego sezonu JAK POZNAŁAM TWOJEGO OJCA

W “Jak poznałam twojego ojca” główną rolę gra Hilary Duff.

Łukasz Budnik

12 stycznia 2023

REKLAMA

W styczniu zeszłego roku odbyła się premiera spin-offu Jak poznałem waszym matkę, zatytułowanego Jak poznałam twojego ojca. Serial powstał dla stacji Hulu. Choć bezpośrednio po premierze sitcom spotkał się z negatywnym odbiorem krytyków i widzów, włodarze Hulu postanowili go wkrótce przedłużyć na drugi sezon. Do sieci trafił zwiastun nowych odcinków.

W głównej roli w serialu występuje Hilary Duff, która wciela się w Sophie. Bohaterka w niedalekiej przyszłości opowiada swojemu synowi historię o tym, jak poznała jego ojca. Retrospekcje przenoszą nas do 2021 roku, gdzie kobieta i jej grupa przyjaciół wciąż próbują rozgryźć, czego chcą od życia i jak się zakochać w erze aplikacji randkowych. Poza Duff, w serialu występują Daniel Augustin, Josh Peck, Ashley Reyes, Chris Lowell, Francia Raisa, Tom Ainsley, Tien Tran oraz Suraj Sharma.

W nowym sezonie zobaczymy dwadzieścia odcinków, dwa razy więcej niż w premierowym. Premiera na platformie Hulu została wyznaczona na 24 stycznia. Pierwszy sezon można w Polsce oglądać na platformie Disney+. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA