search
REKLAMA
News

Zadebiutował pierwszy zwiastun serialu OBI-WAN KENOBI!

“Obi-Wan Kenobi” zadebiutuje 25 maja.

Łukasz Budnik

9 marca 2022

REKLAMA

Dziś Entertainment Weekly opublikowało pierwsze zdjęcia z nadchodzącego miniserialu Obi-Wan Kenobi, a teraz do sieci trafił pierwszy zwiastun nadchodzącej produkcji Disney+.

Przypomnijmy, że akcja serialu została osadzona 10 lat po wydarzeniach z Zemsty Sithów, a więc 9 lat przed Nową nadzieją, w czasie, gdy Kenobi przebywał na Tatooine. Fabuł opowie o misji ratunkowej, której podejmie się Jedi. Doprowadzi ona do kolejnego starcia z Darthem Vaderem, w którego raz jeszcze wcieli się Hayden Christensen. W serialu pojawią się jeszcze między innymi Joel Edgerton i Bonnie Piese, powtarzając swoje role Owena i Beru Lars, grane przez nich w dwóch prequelach, oraz Rupert Friend, Sung Kang, Indira Varma i Moses Ingram, która wcieli się w inkwizytorkę Revę. Reżyserią odcinków zajęła się Deborah Chow, scenariusz napisali m.in. Hannah Friedman i Joby Harold, a motyw przewodni napisał John Williams.

Obi-Wan Kenobi zadebiutuje 25 maja.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA