search
REKLAMA
News

Zack Snyder wspiera BLUE BEETLE, nowy film DC. Napisał tweet na ten temat

“Blue Beetle” zadebiutuje w sierpniu.

Łukasz Budnik

31 lipca 2023

REKLAMA

Zbliża się premiera filmu Blue Beetle, który dla DC Films stworzył reżyser Angel Manuel Soto (Królowie Charm City) To pierwszy film głównego nurtu stawiający w centrum superbohatera pochodzenia latynoskiego. Swoje wsparcie dla widowiska wyraził Zack Snyder, który wyreżyserował kilka filmów należących do uniwersum DC. 

Twórca Człowieka ze stali napisał:

Czekam, aż zabiorę swoje dzieci na seans “Blue Beetle.

Reżyser dodał hashtag #RepresentationMatters (reprezentacja ma znaczenie).

Aktorzy z Blue Beetle nie mogą promować filmu ze względu na trwający strajk. Według przewidywań, film ma zarobić na rodzimym rynku maksymalnie 55 mln dolarów przy 120 mln dolarów budżetu.

Komiksowy Jaimie Reyes zadebiutował w 2006 roku jako trzecia postać o tym pseudonimie. Blue Beetle czerpie swoje nadludzkie moce z wypełnionej pozaziemską technologią zbroi, za którą odpowiada kosmiczny skarabeusz. Reyes był członkiem Teen Titans i Ligi Sprawiedliwości. W filmie Reyes (w którego wcielił się Xolo Maridueña) po powrocie z college’u natknie się na urządzenie zwane “The Scarab”, dzięki któremu otrzyma “niesamowite i nieprzewidywalne moce”. W obsadzie filmu jest też m.in. Susan Sarandon. Za scenariusz odpowiada Gareth Dunnet Alcocer.

Zwiastun zobaczycie poniżej:

Premiera filmu zaplanowana została na 18 sierpnia.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA