search
REKLAMA
News

Wyciekła pierwsza ZAPOWIEDŹ DIUNY

Weronika Lipińska

2 września 2020

REKLAMA

Jak pisaliśmy wcześniej, oficjalną datą premiery pierwszego zwiastuna Diuny jest 9 września. Jednak amerykańska i kanadyjska widownia miała okazję zobaczyć pierwszy krótki teaser jeszcze w sierpniu przed seansami Tenet, który trafił na ich ekrany 31 sierpnia. Natomiast już 1 września w nocy do sieci wyciekło nagranie z kina, na którym ci najbardziej niecierpliwi mogą rzucić okiem na wyczekiwane widowisko Denisa Villenueve.

Nagranie pojawiło się na Twitterze w dwóch wersjach. Oczywiście obie nie są dobrej jakości i ci, którzy wolą zobaczyć zwiastun w pełnej okazałości wytrzymają jeszcze tydzień. Niemniej, nawet w takiej formie zapowiedź robi wrażenie, co tylko potwierdza, jak bardzo czekamy na ten film.

uwaga! poniżej opis wycieku!

Potwierdziły się też doniesienia, że teaser koncentruje się na pokazaniu sceny próby Gom Jabbar, której Paul (Timothée Chalamet) zostaje poddany na początku filmu. Możemy też rzucić okiem na pozostałe postaci grane m.in  przez Oscara Isaaca, Rebeccę Ferguson, Javiera Bardema, Zendayę, Josha Brolina, Dave’a Bautistę i Jasona Momoę.

Jeżeli nie możecie się doczekać, link do nagrań poniżej. Jeżeli jednak wolicie zobaczyć pełny zwiastun w dobrej jakości, powyższy opis wystarczy. 

https://twitter.com/__MilkyTimo/status/1300613828598587393

Weronika Lipińska

Weronika Lipińska

REKLAMA