search
REKLAMA
News

WONDER WOMAN 1984 trafi na HBO Max. Pojawi się też w kinach

Łukasz Budnik

19 listopada 2020

REKLAMA

To już oficjalne: Wonder Woman 1984, sequel przeboju z 2017 roku z Gal Gadot w roli głównej, 25 grudnia trafi w USA na platformę HBO Max. Widowisko pojawi się w też w tych kinach, które będą wówczas otwarte.

Dotychczas Warner Bros. wzbraniało się przed udostępnieniem filmu w streamingu, kilkakrotnie przekładając jego premierę. Ostatecznie jednak postanowiono nie czekać, aż sytuacja pozwoli na otwarcie kin – zwłaszcza, że Tenet Christophera Nolana, który miał być ratunkiem dla box office, w USA nie zarobił satysfakcjonującej sumy. Subskrybenci HBO Max nie będą musieli uiszczać dodatkowej opłaty, aby obejrzeć film. Po 31 dniach widowisko zniknie z biblioteki serwisu i wróci do kin (na wyłączność), a po kolejnym miesiącu pojawi się w płatnych serwisach VOD. W krajach, w których nie ma jeszcze dostępu do platformy, Wonder Woman 1984 także trafi na wielkie ekrany, poczynając od 16 grudnia.

Poniżej informacja przekazana przez Patty Jenkins, reżyserkę:

Sequel będzie osadzony w czasach zimnej wojny. Diana Prince wejdzie w konflikt z ZSRR, a na jej drodze stanie nowa antagonistka – Cheetah (w tej roli Kristen Wiig). Poza paniami w filmie zobaczymy Pedro Pascala, który zagra Maxwella Lorda – mężczyznę, który może spełniać życzenia, zawsze wiążące się jednak z ceną ze strony jego ofiar – to właśnie on przyczyni się do stworzenia Cheetah. Oprócz wymienionych powyżej aktorów, do swoich ról wrócą Connie Nielsen i Robin Wright. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA