search
REKLAMA
News

Wiemy, kto zagra ROMANA POLAŃSKIEGO w nowym filmie QUENTINA TARANTINO!

Filip Pęziński

28 sierpnia 2018

REKLAMA

Jak donosi Hollywood Reporter, polski aktor Rafał Zawierucha zagra w kręconym właśnie filmie Quentina Tarantino zatytułowanym Once Upon a Time in HollywoodDziewiąty film reżysera opowie o Hollywood lat sześćdziesiątych, a jednym z kluczowych wątków ma być słynne zabójstwo, którego sekta Charlesa Mansona dokonała w willi wynajętej przez Romana Polańskiego m.in. na żonie polskiego reżysera. Właśnie w Polańskiego wcielić ma się Rafał Zawierucha. Jego ekranową partnerkę zagra Margot Robbie, która wcieli się w bestialsko zamordowaną aktorkę Sharon Tate. 

Rafał Zawierucha pochodzi z Kielc, w październiku tego roku skończy 32 lata. Do tej pory znany był raczej z drugoplanowych ról i zdecydowanie nie jest aktorem powszechnie znanym. Wystąpił m.in. w głośnych Bogach, Mieście 44 czy Jacku Strongu oraz serialowym Przepisie na życie. Największą rolę zagrał w Księstwie z 2011 roku, za którą został nominowany do Złotej Kaczki. Myślicie, że rola u amerykańskiego reżysera otworzy mu – podobnie jak kilka lat temu Christophowi Waltzowi – drzwi do międzynarodowej kariery? I przede wszystkim, czy uważacie, że aktor pasuje do powierzonej mu roli? Wcześniejsze plotki mówiły m.in. o angażu Jacka Braciaka…

Między nami żywiołami
po lewej Rafał Zawierucha po prawej Margot Robbie jako Sharon Tate

W filmie oprócz Zawieruchy i Robbie wystąpią m.in. Brad Pitt, Leonardo DiCaprio, Tim Roth, Kurt Russell czy Al Pacino. Premiera zapowiedziana jest 25 lipca 2019 roku. W polskich kinach film zadebiutować ma dwa tygodnie później. Jeśli wierzyć słowom samego reżysera, będzie to przedostatni film w karierze Quentina Tarantino.

Filip Pęziński

Filip Pęziński

Wychowany na "Batmanie" Burtona, "RoboCopie" Verhoevena i "Komando" Lestera. Miłośnik filmów superbohaterskich, Gwiezdnych wojen i twórczości sióstr Wachowskich. Najlepszy film, jaki widział w życiu, to "Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj".

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA