EKSKLUZYWNY MATERIAŁ z planu nowego filmu QUENTINA TARANTINO – „Once Upon a Time in Hollywood”!

Autor: Łukasz Budnik
opublikowano

Nie będzie przesadą stwierdzenie, że Once Upon a Time in Hollywood Quentina Tarantino jest jedną z najbardziej wyczekiwanych premier przyszłego roku. Zaplanowany na 26 lipca 2019 roku film bezustannie wzbudza wielkie zainteresowanie.

Fantastyczna obsada (między innymi Brad Pitt, Leonardo DiCaprio, Margot Robbie, Timothy Olyphant, Al Pacino), niezwykle interesująca tematyka i sam fakt, kto jest odpowiedzialny za ten projekt – wszystko to generuje wielkie emocje, wszak trudno nie nastawiać się na wielkie kino.


Prace na planie ruszyły niedawno, bo osiemnastego czerwca. Film realizowany jest w Los Angeles, którego niektóre fragmenty przeniosły się w czasie o pięćdziesiąt lat wstecz. Dzięki uprzejmości jednego z naszych czytelników, który ma szczęście mieszkać dwie ulice od planu, mamy okazję zajrzeć za kulisy realizacji dzieła Tarantino. Pierwsze wrażenie? Wygląda to fantastycznie, klimatycznie i jeszcze bardziej podsyca oczekiwanie na gotowy produkt. Można pomyśleć, że autor nagrania rzeczywiście odnalazł sposób na podróże w czasie. Bardzo dziękujemy za ten materiał i czekamy na kolejne zakulisowe zdjęcia i filmiki – być może tym razem z członkami obsady!

Ostatnio dodane