search
REKLAMA
News

WEDNESDAY i Enid jako para? Twórcy serialu komentują, czy taka opcja jest brana pod uwagę

Wednesday i Enid

Łukasz Budnik

24 grudnia 2022

REKLAMA

Wednesday od czasu premiery na Netflixie cieszy się dużą popularnością. Tytułowa bohaterka grana przez Jennę Ortegę wzbudziła dużą sympatię widzów, podobnie jak jej relacja ze współlokatorką Enid (Emma Myers). Niektórzy fani uznali, że dwie nastolatki mają na tyle dużą chemię, że powinny zostać parą. O kwestię tę zostali spytani twórcy serialu, Miles Millar oraz Al Gough.

Millar, zapytany o to, czy rozważano opcję sparowania ze sobą Enid i Wednesday, czy może postawiono wyłącznie na ich przyjaźń odpowiedział:

Idea kobiecej wspólnoty to klucz tego serialu. Niczego nie wykluczamy, bo czasem postaci się ujawniają; urok telewizji jest taki, że to organiczna podróż. Mamy mapę i chcemy pójść drogami, która zawiodą nas w nieoczekiwaną stronę. Jesteśmy otwarci na wszystko. Chcemy eksplorować tę przyjaźń i nie zamykamy się na żaden sposób tego, jak rozwiną się te bohaterki i ich relacja. Przyjaźń to kluczowa kwestia w naszej wizji “Wednesday”.

Twórcy w tym samym wywiadzie przyznali, że byliby gotowi realizować Wednesday tak długo, jak będzie im to dane. Na ten moment Netflix nie potwierdził oficjalnie drugiego sezonu, choć biorąc pod uwagę olbrzymi sukces pierwszej odsłony, wydaje się to być kwestią czasu.

Naszą recenzję Wednesday przeczytacie tutaj.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA