search
REKLAMA
News

WARRIOR NUN powróci jako trylogia filmów pełnometrażowych. Zapowiedział ją producent

“Warrior Nun” pierwotnie zostało anulowane po dwóch sezonach.

Łukasz Budnik

16 sierpnia 2023

REKLAMA

Serial Warrior Nun po dwóch sezonach został anulowany przez Netflixa, ale dzięki zawziętym fanom, którzy prowadzili w mediach społecznościowych kampanię mającą na celu przywrócenie produkcji, ma doczekać się kontynuacji. To wiedzieliśmy już wcześniej, teraz zaś wieści zostały zaktualizowane – okazuje się, że Warrior Nun powróci jako trylogia trzech filmów.

O sprawie poinformował producent Dean English, producent wykonawczy serialu. W nagraniu stwierdził:

Muszę zacząć od podziękowania lojalnym fanom. To dzięki wam i waszej energii wciąż przemy do przodu, żeby opowiedzieć te historie. Dziękuję za wsparcie. Z radością ogłaszam, że “Warrion Nun” powróci jako trylogia filmów pełnometrażowych. Tak, trylogia filmów. Trzy filmy.

English podkreślił, że nie może za wiele powiedzieć ze względu na strajki scenarzystów i aktorów, ale zasugerował, że na bazie Warrior Nun może powstać większe uniwersum filmów i seriali. Zapowiedział przy tym, że w przyszłości doczekamy się większej liczby szczegółów.

Serial stworzony przez Simona Barry’ego opowiada o kobiecie, która budzi się w kostnicy z niewytłumaczalnymi mocami i zostaje wciągnięta w walkę dobra ze złem. W główną rolę wcieliła się Alba Baptista, a oprócz niej na ekranie pojawili się m.in. Kristina Tonteri-Young, Lorena Andrea, Toya Turner, Tristán Ulloa, Thekla Reuten oraz Sylvia De Fanti. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA