search
REKLAMA
News

Warner Bros. potwierdza – powstanie trzecia część WONDER WOMAN

Łukasz Budnik

27 grudnia 2020

REKLAMA

25 grudnia na HBO Max i w wybranych kinach w USA zadebiutowało widowisko Wonder Woman 1984, kolejna część przygód superbohaterki DC, granej przez Gal Gadot. Film, podobnie jak poprzednika, wyreżyserowała Patty Jenkins. Jak poinformowało Variety, dziś przedstawiciele Warner Bros. potwierdzili, że powstanie trzecia część serii o walecznej Amazonce. 

Choć po premierze filmu w kinach i streamingu oceny WW1984 znacząco spadły (w serwisie Rotten Tomatoes odnotujemy 65% pozytywnych recenzji, a na portalu IMDb średnia ocen użytkowników wynosi aktualnie 5,9 w dziesięciostopniowej skali), widowisko z Gadot przyciągnęło wielu widzów. Według Warner Bros., film pobił w kinach rekord weekendowego otwarcia w czasach pandemii, zarabiając 16,7 milionów dolarów tylko w USA, a 36,1 miliona dolarów łącznie na całym świecie. Sukces osiągnięto też na HBO Max – przedstawiciele serwisu stwierdzili, że w dzień premiery WW1984 liczba godzin spędzonych na oglądaniu przez subskrybentów była trzykrotnie większa, niż tego samego dnia w zeszłym miesiącu. 

Według najnowszych informacji, Patty Jenkins powróci w roli scenarzystki i reżyserki filmu, a Gal Gadot oczywiście powtórzy tytułową rolę. Będzie to już kolejna współpraca Jenkins i aktorki – wspólnie zajmą się też bowiem planowanym filmem o Kleopatrze. Reżyserka stanie też za kamerą widowiska osadzonego w świecie Star Wars i zatytułowanego Rogue Squadron.

Lubicie Wonder Woman w wykonaniu Gadot?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA