search
REKLAMA
News

WANDAVISION. Marvel pokazał pierwszy klip z serialu

Łukasz Budnik

7 stycznia 2021

REKLAMA

15 stycznia na platformie Disney+ zadebiutuje WandaVision, którego głównymi bohaterami będą Wanda Maximoff (Scarlet Witch) i Vision. Akcja serialu będzie toczyć się po wydarzeniach znanych z Avengers: Wojny bez granic oraz Avengers: Końca gry. Elizabeth Olsen oraz Paul Bettany powtórzą swoje role Wandy Maximoff i Visiona. Będą oni żyć na przedmieściach i zaczną orientować się, że nie wszystko jest takie, jak mogłoby się wydawać. 

Kevin Feige, prezes Marvel Studios, sugerował, że w serialu przyjrzymy się bliżej zdolnościom Scarlet Witch (które oczywiście wpływają na rzeczywistość widzianą w serialu), a także stwierdzał, że znajomość WandaVision jest konieczna do tego, by zrozumieć kolejną fazę MCU – wiemy, że serial ma łączyć się z drugą częścią przygód Doktora Strange’a, w której również wystąpi Olsen, jak również z następną odsłoną Spider-Mana, w której z kolei pojawi się Strange.

Przy okazji rozmowy Jimmy’ego Kimmela z Elizabeth Olsen zobaczyliśmy pierwszy klip serialu, stylistycznie nawiązujący do sitcomów z lat 50. Fragment obejrzycie poniżej:

Z informacji sprzed kilku dni wiemy, że WandaVision będzie składać się z dziewięciu odcinków.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA