search
REKLAMA
News

Czy w WANDAVISION pojawi się jeszcze jeden bohater uniwersum MARVELA? Sugeruje to lista obsady

Łukasz Budnik

31 grudnia 2020

REKLAMA

15 stycznia 2021 na platformie Disney+ zadebiutuje WandaVision, którego głównymi bohaterami będą Wanda Maximoff (Scarlet Witch) i Vision. Akcja serialu będzie toczyć się po wydarzeniach znanych z Avengers: Wojny bez granic oraz Avengers: Końca gry. Elizabeth Olsen oraz Paul Bettany powtórzą swoje role Wandy Maximoff i Visiona. Będą oni żyć na przedmieściach i zaczną orientować się, że nie wszystko jest takie, jak mogłoby się wydawać. 

O serialu kilkakrotnie wypowiadał się już prezes Marvel Studios – Kevin Feige. Producent sugerował, że w serialu przyjrzymy się bliżej zdolnościom Scarlet Witch (które oczywiście wpływają na rzeczywistość widzianą w serialu), a także stwierdzał, że znajomość WandaVision jest konieczna do tego, by zrozumieć kolejną fazę MCU – wiemy, że serial ma łączyć się z drugą częścią przygód Doktora Strange’a, w której również wystąpi Olsen, jak również z następną odsłoną Spider-Mana, w której z kolei pojawi się Strange. Niewykluczone, że bohater Benedicta Cumberbatcha wystąpi też w samym serialu.

Jak zauważył jeden z użytkowników Twittera, w aplikacji Chrome TV wśród członków obsady wymieniany jest właśnie Cumberbatch. Biorąc pod uwagę fakt, że serial ma mieć bezpośredni związek z Doctor Strange in the Multiverse of Madness, jego obecność w finale sezonu nie byłaby wielkim zaskoczeniem. Fani już wcześniej spekulowali, że to właśnie Strange wyciągnie Wandę z alternatywnej rzeczywistości.

WandaVision ma według najnowszych doniesień składać się z ośmiu odcinków, choć nie zostało to jeszcze oficjalnie potwierdzone przez Marvela i Disneya. Okaże się, czy w serialu rzeczywiście zobaczymy Strange’a, czy w aplikacji widocznej na nagraniu wystąpił błąd.

Jesteście zainteresowani serialami Marvela i Disneya?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA