search
REKLAMA
News

W sieci przeprowadzono głosowanie na najlepszego odtwórcę BATMANA. Oto rezultaty

Łukasz Budnik

11 września 2020

REKLAMA

W październiku 2021 planowo sprawdzimy, jak Robert Pattinson wypadnie w roli Batmana (choć po zwiastunie można spodziewać się, że będzie to udany występ!). Zanim to nastąpi, możemy dyskutować o poprzednich wcieleniach Mrocznego Rycerza. Na portalu RadioTimes przeprowadzono głosowanie na najlepszego dotychczasowego odtwórcę tej postaci.

Brano pod uwagę zarówno wcielenia aktorskie, jak i głosowe, co oznacza, że wyboru można było dokonać pomiędzy ośmioma aktorami (Adam West, Michael Keaton, Val Kilmer, George Clooney, Christian Bale, Ben Affleck, Kevin Conroy i Will Arnett). Na pierwszym miejscu z dużą przewagą uplasował się Christian Bale, który zagrał Batmana w trylogii Christophera Nolana. Miejsce drugie zajął Adam West (który grał Batmana w latach 60.), a podium zamknął Michael Keaton.

Pełne wyniki poniżej:

Przypominamy, że podobne głosowanie przeprowadzaliśmy również my – tutaj znajdziecie jego rezultaty.

Którego odtwórcę Batmana wy lubicie najbardziej?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA