search
REKLAMA
News

W BATGIRL miało się ponoć znaleźć nawiązanie do CATWOMAN Michelle Pfeiffer

Łukasz Budnik

6 sierpnia 2022

REKLAMA

Decyzja o anulowaniu Batgirl jest głośno komentowana w sieci. Przypomnijmy, że głos w sprawie zabrali już reżyserzy projektu oraz Leslie Grace wcielająca się w tytułową rolę, a Kevin Feige – prezes Marvel Studios – wyraził swoje wsparcie w mailu wysłanym do twórców. O Batgirl porozmawiali też twórcy podcastu The Town with Matthew Belloni, którzy zdradzili pewną ciekawostkę.

Według członków podcastu, w filmie – w którym mieliśmy zobaczyć Michaela Keatona w roli Batmana – twórcy planowali umieścić nawiązanie do Catwoman z Powrotu Batmana, granej przez Michelle Pfeiffer. Matthew Belloni i Borys Kit (dziennikarz The Hollywood Reporter) mówią:

Matthew Belloni: Pokazują tam maskę Catwoman Michelle Pfeiffer, co dla fanów jest…

Borys Kit: Tak, dobrym easter eggiem.

Belloni: Zgadzam się, przy czym Michelle Pfeiffer nie pojawia się w tym filmie.

Pfeiffer już kilkakrotnie podkreślała, jak dobrze bawiła się w roli Catwoman i dawała do zrozumienia, że chętnie by ją powtórzyła (na Instagram wstawiała na przykład nagranie, na którym używa bicza). Wprost zapytana, czy zgodziłaby się na udział we Flashu, gdzie występuje także Keaton, odpowiedziała twierdząco. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA