search
REKLAMA
News

Twórcy “Przyjaciół” opowiedzieli o ostatniej rozmowie z Matthew Perrym. “Był radosny”

Marta Kauffman i David Crane rozmawiali z Perrym dwa tygodnie przed jego śmiercią.

Łukasz Budnik

1 listopada 2023

REKLAMA

Fani Matthew Perry’ego wciąż nie mogą otrząsnąć się po śmierci aktora, tymczasem w programie Today przeprowadzono wywiad z twórcami Przyjaciół, Martą Kauffman i Davidem Crane’em, którzy opowiedzieli, jak wyglądała ich ostatnia rozmowa z aktorem. 

Według nich, Perry był w dobrym nastroju.

Było świetnie. Był radosny i nie wydawało się, że coś mu ciąży. Naprawdę dobrze sobie radził, dlatego to w ogóle nie jest fair. (..) Byłam w szoku, gdy się dowiedziałam. W pierwszym odruchu chciałam do niego napisać. A potem nadszedł smutek. Trudno to wyrazić. W jednej chwili był wesoły i z nami rozmawiał, a potem puf. Poza tym robił wiele dobrego. Wydawał się być w najlepszym stanie od dawna. Radził sobie emocjonalnie, dobrze wyglądał, rzucił palenie. Był trzeźwy. Uzależnienie wiele go nauczyło i dało mu cel w postaci pomocy innym uzależnionym.

Twórcy dodali, że zawsze byli świadomi zmagań Perry’ego z uzależnieniem i stawiali sobie za cel wspieranie go. Kauffman dodała, że straciła przyjaciela i że ma nadzieję, że gdziekolwiek Perry jest, czuje nieskończoną miłość jego fanów.

Wczoraj w sieci pojawiło się wspólne oświadczenie, które wydali Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc i David Schwimmer:

Jesteśmy zdruzgotani stratą Matthew. Byliśmy kimś więcej, niż kolegami z planu. Jesteśmy rodziną. Jest wiele do powiedzenia, ale teraz skupimy się na żałobie i rozmyślaniu o tej nieopisanej stracie. Z czasem – gdy będziemy w stanie – powiemy więcej. Teraz jesteśmy myślami z rodziną Matty’ego, jego przyjaciółmi i wszystkimi na świecie, którzy go kochali.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA