search
REKLAMA
News

Twórca serialu CZARNOBYL przygotuje reboot PIRATÓW Z KARAIBÓW

Łukasz Budnik

26 października 2019

pirates of the caribbean the curse of the black pearl
REKLAMA

Jak informuje “The Hollywood Reporter”, Disney wraca do tematu kolejnych Piratów z Karaibów. Nowa odsłona ma być odświeżeniem serii, a do opracowania fabuły zatrudniony został Craig Mazin, który wsławił się w tym roku stworzeniem fantastycznie przyjętego miniserialu Czarnobyl.

Mazin będzie współpracować z Tedem Elliottem, związanym z Piratami od czasów pierwszej części serii, Klątwy Czarnej Perły z 2003 roku. Panowie mają przygotować zarys historii i kierunek, w którym pójdą przy okazji nowej odsłony. Niejako zastąpią na tym stanowisku Retta Rheese’a i Paula Wernicka, scenarzystów Deadpoola, którzy wycofali się z projektu na początku 2019 roku.

Na tak wczesnym etapie trudno określić, czy planowany jest powrót Jacka Sparrowa i czy Johnny Depp byłby chętny po raz szósty wcielić się w tę postać. Producentem filmu ponownie ma zostać Jerry Bruckheimer.

Czekacie na kolejne filmy z tej serii?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA