search
REKLAMA
News

TVP pokazało zwiastun dokumentu o pedofilii wśród celebrytów

Łukasz Budnik

30 stycznia 2020

REKLAMA

Zbliża się premiera dokumentu Sylwestra Latkowskiego pt. Nic się nie stało. Poinformował o tym prezes TVP, Jacek Kurski, załączając na Twitterze pierwszą zapowiedź filmu. Klip opatrzył komentarzem: “Film Sylwestra Latkowskiego Nic się nie stało o pedofilii i hipokryzji w środowisku celebrytów już wkrótce w TVP.”.

Kurski jeszcze w zeszłym roku zapowiadał, że film ma być wstrząsający. O produkcji TVP pisał też sam Latkowski, pisząc na Facebooku, że będzie to opowieść o bezsilności i dodając, iż bogaci i wpływowi omijają prawo oraz czują się bezkarni. “Zajmując się pedofilią wśród elit, tylko się obrywa”, stwierdził twórca.

Latkowski w 2005 zrealizował już film dokumentalny Pedofile. Jacek Kurski wspominał o nim po premierze Tylko nie mów nikomu braci Sekielskich, mówiąc, że przypomina go kiedy podjęta zostaje próba zredukowania problemu pedofilii tylko do środowiska księży. 

Tymczasem Sekielscy pracują nad kolejnym dokumentem – Zabawa w chowanego.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA