search
REKLAMA
News

Trzeci sezon STRANGER THINGS z rekordową oglądalnością na Netfliksie

Łukasz Budnik

17 października 2019

REKLAMA

Nie jest tajemnicą, że Stranger Things to jeden z najpopularniejszych seriali Netflixa, jednak oficjalne dane dotyczące oglądalności trzeciego sezonu mogą zawrócić w głowie. 

W pierwszych czterech tygodniach od dnia premiery ostatniej odsłony serialu (która przypadła na 4 lipca tego roku) obejrzały ją 64 miliony osób. Oznacza to, że Stranger Things jest najchętniej oglądanym oryginalnym programem serwisu. Potwierdzono już, że powstanie czwarty sezon przygód paczki przyjaciół z Hawkins, choć z pierwszego teasera wynika, że akcja przeniesie się poza wspomniane miasteczko. Twórcy serialu, bracia Duffer, podpisali z Netfliksem wieloletni kontrakt, na mocy którego mają stworzyć też produkcje poza Stranger Things.

W tym samym raporcie Netflix odnotował, że bardzo dużą oglądalność ma też jedna z jego najnowszych propozycji – Niewiarygodne z Toni Collette. Serial w ciągu 28 dni od premiery włączono w 32 milionach domów.

Czekacie na czwarty sezon Stranger Things

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA