search
REKLAMA
News

TOM HOLLAND w czarnym kostiumie symbionta. Grafiki koncepcyjne od twórcy z Marvela

Czy Spider-Man w kolejnym filmie połączy się z symbiontem?

Łukasz Budnik

5 stycznia 2022

REKLAMA

Jeszcze przed premierą Spider-Mana: Bez drogi do domu mówiło się o tym, że w filmie może pojawić się Venom. Krążyły nawet plotki, że bohater grany przez Toma Hollanda stanie się nosicielem symbionta. Do tego wydarzenia nie doszło, choć niewykluczone, że zobaczymy je w kolejnym filmie. Wskazuje na to scena w trakcie napisów końcowych, gdzie Venom Toma Hardy’ego zostaje wciągnięty z powrotem do swojego wymiaru, zostawiając za sobą kawałek symbionta.

Tymczasem w sieci pojawiły się grafiki koncepcyjne, na których widzimy, jak Holland prezentowałby się w czarnym kostiumie. Ich autorem jest Thomas du Crest, który pracował także przy Bez drogi do domu. Artysta udostępnił ilustracje na Twitterze, dodając jednocześnie, że to mała próbka tego, co może wydarzyć się później.

Oczywiście na ten moment nie możemy traktować tych ilustracji jako oficjalnego potwierdzenia, że twórcy planują wprowadzić taki wątek już w kolejnym filmie. Motyw Spider-Mana połączonego z symbiontem oglądaliśmy już w Spider-Manie 3 Sama Raimiego; w Venoma wcielał się wówczas Topher Grace.

Spider-Mana: Bez drogi do domu wciąż możecie oglądać w kinach.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA