search
REKLAMA
News

TOM FELTON i DANIEL RADCLIFFE chcieliby znów zagrać razem, ale po jednym warunkiem

Tom Felton i Daniel Radcliffe grali razem w ośmiu filmach z serii o Harrym Potterze.

Łukasz Budnik

12 maja 2022

radcliffe felton
REKLAMA

Od 1 stycznia na HBO Max dostępny jest program Harry Potter: Powrót do Hogwartu, w którym aktorzy i twórcy słynnej serii wspominają jej realizację. Wśród gwiazd nie zabrakło Daniela Radcliffe’a oraz Toma Feltona, którzy w serii wcielali się w role Harry’ego oraz Draco Malfoya. Ekranowi przeciwnicy utrzymują dobry kontakt w życiu prywatnym, a Felton wyjawił ostatnio, że zagrałby z Radcliffe’em w kolejnym projekcie, choć pod pewnym warunkiem.

Promując swoją ostatnią sztukę wystawianą w Londynie, Felton wyznał, że członkowie obsady Pottera często rozmawiają ze sobą na temat tego, że dobrym pomysłem byłoby ponowne spotkanie się na planie.

Wszyscy mówimy o zrobieniu czegoś ponownie, na rozmaite sposoby. Daniel i ja często żartujemy, że jeśli faktycznie ponowna współpraca dojdzie do skutku, to on będzie złoczyńcą, a ja bohaterem.

radcliffe felton 1

Felton w ostatnich latach pojawiał się w takich filmach, jak A Babysitter’s Guide to Monster Hunting oraz Save the Cinema, z kolei Radcliffe’a mogliśmy oglądać w Zaginionym mieście, gdzie wcielił się właśnie w antagonistę. Niedawno zadebiutował zwiastun filmu biograficznego o “Weird Alu” Yankovicu, gdzie Radcliffe zagrał rolę słynnego piosenkarza.

Felton w wywiadzie potwierdził, że na ten moment nie konkretnych planów na kolejną współpracę z Radcliffe’em.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA