search
REKLAMA
News

TOM CRUISE w nowym zwiastunie “Mission: Impossible Dead Reckoning Part One”. Premiera w lipcu

Oto jak zapowiada się nowe  “Mission: Impossible”.

Łukasz Budnik

17 maja 2023

REKLAMA

W tym roku do kin trafi film Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One, kolejna część słynnej serii z Tomem Cruise’em, będąca jednocześnie przedostatnią w cyklu. 

W nowej części raz jeszcze zobaczymy gwiazdy poprzednich serii. Oprócz Cruise’a na ekranie pojawią się Vanessa Kirby, Rebecca Ferguson, Simon Pegg oraz Henry Czerny, który w pierwszej części serii z 1996 roku wcielił się w Eugene’a Kittridge’a. Zobaczymy też kilka nowych postaci; do serii dołączyły m.in. Hayley Atwell, Pom Klementieff oraz Indira Varma. W obsadzie jest także Marcin Dorociński. Polski aktor w zszłym roku sam potwierdził na Instagramie doniesienia, które krążyły w sieci od czerwca, gdy na Twitterze reżysera Christophera McQuarriego pojawiło się zdjęcie aktora.

Tymczasem do sieci trafił nowy zwiastun.

Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One zadebiutuje 14 lipca 2023 roku. Ósma odsłona trafi do kin 28 czerwca 2024. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA