search
REKLAMA
News

TOM CRUISE w kolejnym zwiastunie filmu TOP GUN: MAVERICK

“Top Gun: Maverick” zadebiutuje 27 maja.

Łukasz Budnik

29 marca 2022

Top Gun Maverick top gun maverick
REKLAMA

Po kilku przesunięciach i niemal trzech latach od premiery pierwszego zwiastuna, zbliża się światowa premiera filmu Top Gun: Maverick, kontynuacji przeboju z 1986 roku. Do sieci trafiła kolejna zapowiedź widowiska. 

Opis filmu brzmi:

Po ponad 30 latach w służbie amerykańskiej marynarce wojennej, Pete „Maverick” Mitchell (Tom Cruise) jest tam, gdzie powinien być – na szczycie. Jest mistrzowskim pilotem, testującym najnowocześniejsze maszyny. Staje na czele spec-grupy szkolącej pilotów do udziału w misji, jakiej dotąd nie było. Spotyka porucznika, Bradleya „Roostera” Bradshawa (Miles Teller), syna swojego przyjaciela, Nicka „Goose’a” Bradshawa, który zginął przed laty podczas jednej z misji. Maverick musi stawić czoła niepewnej przyszłości oraz wydarzeniom z przeszłości. Stawia wysokie wymagania tym, którzy zostali wybrani do niebezpiecznej misji.

maverick plakat

Oprócz Cruise’a i Tellera, w filmie występują między innymi Jennifer Connelly, Val Kilmer, Glen Powell, Jon Hamm, Ed Harris, Thomasin McKenzie. Według reżysera sequela, Josepha Kosinskiego, relacja między Roosterem i Maverickiem będzie emocjonalnym rdzeniem filmu. Kosinski mówił też, że chciałby dalej zagłębić wątek Mavericka oraz Icemana, w którego wcielał się Val Kilmer.

Top Gun: Maverick zadebiutuje 27 maja.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA