search
REKLAMA
News

TOM CRUISE komentuje swój zeszłoroczny wybuch złości na planie MISSION: IMPOSSIBLE 7

Pod koniec zeszłego roku do sieci trafiło nagranie, w którym słyszeliśmy jak Tom Cruise gani dwóch członków ekipy za nieprzestrzeganie zasad,

Łukasz Budnik

11 maja 2021

REKLAMA

Na 27 maja 2022 roku planowana jest premiera kolejnej odsłony Mission: Impossible, której gwiazdą po raz kolejny będzie Tom Cruise. Ekipa filmowa realizuje film zgodnie z protokołami bezpieczeństwa obowiązującymi na planie. Pod koniec zeszłego roku do sieci trafiło nagranie, w którym słyszeliśmy jak aktor gani dwóch członków ekipy za nieprzestrzeganie zasad, konkretnie stanie zbyt blisko siebie przed ekranem komputera.

“Jeśli jeszcze raz zobaczę, jak to robicie, już was tu nie ma”, krzyczał Cruise. Aktor dodał, że ludzie tracą swoje domy przez zamknięcie przemysłu filmowego, a on martwi się co noc o jego przyszłość i nie pozwoli na to, żeby prace na planie Mission: Impossible zostały przerwane, a przeprosiny nie sprawią, że na stołach pojawi się jedzenie. Na skutek wybuchu złości Cruise’a, kolejnego dnia kilka osób pracujących przy filmie złożyło wypowiedzenie. Do tej pory Cruise nie komentował całej sytuacji, został jednak o to zapytany podczas wywiadu z Empire. Aktor podkreślił, w jakim kryzysie była branża w tamtym czasie i zaznaczył, że sytuacja była bardzo napięta.

Powiedziałem, co powiedziałem. W tamtym czasie stawka była ogromna. Ale sprawa nie tyczyła się całej ekipy – ta opuściła plan na moją prośbę, to byli tylko wybrani ludzie.

Cruise zaznaczył, że po tym, jak zbeształ pracowników, prace na planie nie zostały już nigdy zawieszone i z powodzeniem trwają do dziś. Aktor wspomniał też o tym, jaką ulgę poczuł, gdy wstrzymane przez koronawirusa zdjęcia mogły znów ruszyć.

Przez mój umysł przemykało wiele emocji. Myślałem o współpracownikach, o całym przemyśle. Wieść, że możemy kontynuować kręcenie było ogromną ulgą dla całej ekipy. To było bardzo emocjonalne.

Poza pracą na planie M:I 7, Cruise jest także zaangażowany w sytuację w Hollywood i kontrowersje związane ze stowarzyszeniem przyznającym Złote Globy – w ramach protestu odesłał mu swoje trzy statuetki. Więcej przeczytacie tutaj.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA