search
REKLAMA
News

To dzięki włosom Peggy KATEY SAGAL odkryła, że ŚWIAT WEDŁUG BUNDYCH to hit. Aktorka wspomina

Łukasz Budnik

9 kwietnia 2021

REKLAMA

Kilka dni temu kultowy sitcom Świat według Bundych skończył 34 lata. Oryginalnie emitowany przez telewizję Fox w latach 1987-1997, zyskał wielką popularność także w Polsce. Aktorzy występujący w serialu na początku nie byli jednak przekonani o jego sukcesie.

Świecie według Bundych opowiedziała ostatnio Katey Sagal, która wcielała się tam w rolę Peggy. Aktorka w programie Jimmy’ego Kimmela stwierdziła, że Fox było wówczas raczkującą stacją, a pierwszą poszlaką, że historia Bundych jest wyjątkowo popularna, były… peruki.

Po raz pierwszy uświadomiliśmy to sobie, gdy kupili mi perukę. Przez pierwsze trzy lata sama układałam sobie włosy. Aż tu nagle zaczęli rzucać pieniędzmi. Peruki to nie jest tania sprawa.

Sagal opowiedziała również o trasie promocyjnej na jaką wyruszyła ze swoim ekranowym mężem, Edem O’Neillem wcielającym się w Ala.

Pojechaliśmy na jakąś paradę, przebrani za Peg i Ala, to było dzikie. Było tam tak wiele osób. Ed i ja myśleliśmy, że tego serialu nikt nie będzie oglądać, bo był tak odmienny od wszystkiego, co nadawano w telewizji – pewnie dlatego dostałam w nim rolę, bo też byłam tak odmienna – a to naprawdę odleciało.

Sagal wspomniała także, że w pewnym momencie odcinków Świata według Bundych nie można już było przegapić, bo były nadawane nawet trzy razy z rzędu.

Sprawdźcie, jak dziś wyglądają aktorzy z serialu.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA