search
REKLAMA
News

TIMOTHÉE CHALAMET jako syn EDWARDA NOŻYCORĘKIEGO w nowej reklamie

Łukasz Budnik

7 lutego 2021

REKLAMA

Dziś w USA odbywa się Super Bowl, a producenci i dystrybutorzy wykorzystują to wydarzenie sportowe aby zareklamować swoje produkty. Jednym z największych tegorocznych hitów będzie zapewne nowy spot przygotowany przez firmę Cadillac.

W reklamie promującej model elektrycznego samochodu Cadillac Lyric Timothée Chalamet wciela się w Edgara Nożycorękiego, syna Edwarda ze słynnego filmu Tima Burtona (tam grał go Johnny Depp). Podobnie jak jego ojciec, bohater mierzy się z konsekwencjami posiadania nożyc zamiast rąk, a z pomocą mu przychodzi jego mama, Kim, w którą – tak samo jak w oryginalnym filmie – wciela się Winona Ryder. W tle słyszymy słynny utwór “Ice Dance” skomponowany przez Danny’ego Elfmana. Spot zobaczycie poniżej:

To nie pierwszy raz, gdy w reklamach wykorzystuje się klasyki kina. Przy okazji spotów oglądaliśmy już między innymi odwołania do E.T.Dnia świstaka oraz Szklanej pułapki

Jak podoba wam się pomysł na obsadzenie Chalameta w roli syna Edwarda?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA