search
REKLAMA
News

Thor, Strażnicy Galaktyki i Jane Foster w pierwszym zwiastunie filmu THOR: MIŁOŚĆ I GROM

Thor: Miłość i grom zadebiutuje 8 lipca.

Łukasz Budnik

18 kwietnia 2022

thor love thunder 2
REKLAMA

Zbliża się premiera filmu Thor: Miłość i grom, kolejnej odsłony kinowego uniwersum Marvela i czwartej części serii o Thorze. Za kamerą stoi Taika Waititi, a w roli tytułowej znów zobaczymy Chrisa Hemswortha. Do sieci trafił pierwszy zwiastun filmu.

Oprócz Hemswortha w kolejnym Thorze wystąpią Tessa Thompson, Chris Pratt, Natalie Portman (grana przez nią Jane Foster także zyska moce Thora), Russell Crowe, odtwórcy ról pozostałych Strażników Galaktyki, a gościnnie także m.in. Matt Damon. Antagonistę zagra z kolei Christian Bale, który wcieli się w złoczyńcę zwanego Gorr the God Butcher. W komiksach to mieszkaniec plemienia na nienazwanej planecie, który po śmierci rodziny uznaje, że bóstwa nie istnieją, a w efekcie zostaje wygnany z plemienia i skazany na tułaczkę po pustyni. To właśnie tam jest świadkiem bitwy między dwoma bóstwami – jednym z nich jest Knull. Wiedza, że bogowie są prawdziwi i nie ochronili jego rodziny, napełnia go furią; Gorr postanawia zabić każdego boga.

Poniżej teaserowy trailer widowiska:

thor plakat

Thor: Miłość i grom zadebiutuje 8 lipca.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA