search
REKLAMA
News

THOR: LOVE AND THUNDER pobił nietypowy rekord MCU

Premiera filmu “Thor: Love and Thunder” zaplanowana jest na 8 lipca.

Łukasz Budnik

8 kwietnia 2022

thor love
REKLAMA

Zbliża się premiera filmu Thor: Love and Thunder, kolejnej odsłony kinowego uniwersum Marvela i czwartej części serii o Thorze. Za kamerą stoi Taika Waititi, a w roli tytułowej znów zobaczymy Chrisa Hemswortha. 

Oprócz Hemswortha w kolejnym Thorze wystąpią Tessa Thompson, Chris Pratt, Natalie Portman, Russell Crowe, odtwórcy ról pozostałych Strażników Galaktyki, a gościnnie także m.in. Matt Damon. Antagonistę zagra z kolei Christian Bale, który wcieli się w złoczyńcę zwanego Gorr the God Butcher. W filmie grana przez Portman Jane Foster także zyska moce Thora.

Choć film zadebiutuje już za 3 miesiące (dokładnie 8 lipca), wciąż nie pokazano nam żadnej oficjalnej zapowiedzi widowiska Waititiego. Okazuje się, że to już rekord MCU, jeśli chodzi o najmniejszy odstęp czasu (co najmniej 92 dni) między premierą w kinach a pierwszym zwiastunem. Do tej pory filmem, który był liderem w tej kategorii, był Incredible Hulk z 2008 roku (93 dni).

Poniżej tabela z The Direct:

zwiastuny mcu

Fani podejrzewają, że wskazówką na temat daty premiery zwiastuna jest ostatnie zdjęcie Waititiego, Hemswortha i Thompson, którzy rozpoczęli już promocję filmu. Spójrzcie na gesty całej trójki; według widzów, symbolizuję one kolejno cyfry 11, 4 oraz 22, sugerując datę 11.04.2022.

O tym, czy podejrzenia fanów są słuszne, przekonamy się w poniedziałek.

zdjęcie główne: Collider

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA